Sezónna ponuka

MDŽ

Relaxačná masáž – je to relaxačná technika pozostávajúca z pílingu a masáže celého tela. Píling omladí pokožku a pripraví na prijatie byliniek z prírodných vonných olejov ktoré sa pri masáži používajú.
90 min./40 eur

Anticelulitídna masáž – pozostáva z ošetrenia problémových partií. Najprv sa urobí píling problémových partií, potom nasleduje masáž. Masáž sa vykonáva anticelulitídnimi olejmi ktoré pomáhajú odstrániť a zmierniť prejavy celulitídy. Nakoniec príde anticelulitídny zábal ktorý účinky masáže ešte podporí.
90 min./40 eur

MASÁŽNE TERAPIE FLÓRA

Jarná Flóra – je terapia, ktorá pozostáva z pílingu celého tela, po ktorom nasleduje masáž prírodnými vonnými olejmi celého tela. Oleje budú zamerané na detoxikáciu a regeneráciu tela, kde sa ich účinok ešte podporí bankovaním. Píling odstráni odumretú a zrohovatelú kožu a pripraví telo na prijímanie esencií z prírodných masážnych olejov, ktoré vyživia nielen telo ale aj dušu i ducha. Soľný píling pomáha znovu získať stratenú rovnováhu. Banky odstránia z tela toxíny a podporia ozdravné procesy tela podľa jeho potrieb. Masáž sa upravuje na potreby každého jednotlivca, podľa jeho momentálnych potrieb. Nakoniec sa urobí ukľudňujúci zábal celého tela.
2,5 hod./70 eur

Letná Flóra – je to terapia pozostávajúca z pílingu celého tela a z havajskej masáže Lomi-Lomi. Píling odstráni odumretú vrstvu kože a pripraví telo nielen na prijímanie esencií z prírodných masážnych olejov, ale bude aj telo pripravené na prijímanie slnečných lúčov , ktoré k letu patria. Ovocný píling krásne prevonia telo a zjemní našu zmyselnosť. Masáž Lomi-Lomi je jemná a upokojujúca havajská technika, ktorá telo privedie do rovnováhy a harmónie. Masáž sa upravuje na potreby každého jednotlivca, podľa jeho momentálnych potrieb. Nakoniec nasleduje zábal, ktorý telo privedie do stavu uvoľneného opojenia a zmyselnosti.
2,5 hod./70 eur

Jesenná Flóra – je to terapia pozostávajúca zo soľného pílingu, ktorý odstráni z nášho tela zrohovatelú vrstvu kože a omladí pokožku, taktiež odstráni nánosy emócií, ktoré sme si od jari do jesene v sebe naukladali. Po pílingu nasleduje relaxačná masáž, ktorá uvoľní naše telo a zmysly. Je to upokojujúca masáž, ktorá nám pomôže získať pokojnú zmyseľnosť jesene. Pouvoľňuje stuhnuté miesta v našom tele a pripraví telo na detoxikačnú medovú masáž chrbta, ktorá odstráni toxíny z nášho tela. Nakoniec príde zábal celého tela, ktorý telo upokojí a podporí účinky predošlích terapií. Spolu nás to privedie k harmónii a príprave na dôležitú časť roka, ktorou je zima. Masáž sa upravuje na potreby každého jednotlivca, podľa jeho momentálnych potrieb.
2,5 hod./70 eur

Zimná Flóra – táto terapia nás privedie do stavu pokoja, kľudu a spomalenia, ktoré k tomuto obdobiu patria. Terapia sa začína čokoládovým pílingom, ktorý navodí zmyselnosť a relax. Očistí naše telo od všetkých nánosov hektického spôsobu života. Po pílingu nasleduje relaxačná masáž lávovými kameňmi, ktoré prehrejú naše telo a dodajú nám stratenú energiu zeme. Je to veľmi príjená relaxačná technika a pomôže nám prekonať chladné a tmavé dni zimy. Nakoniec následuje zábal celého tela, ktorý podporí účinky lávových kameňov a pomôže nám udržať získanú rovnováhu. Masáž sa upravuje na potreby každého jednotlivca, podľa jeho momentálnych potrieb.
2,5 hod./70 eur

Kontaktujte nás

Masérsky salón FLÓRA
Štúrova 59/2
03 101 Liptovský Mikuláš

mobil: 0902 191 062
e-mail: jaroslavmikula72@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny masérskeho salónu FLÓRA sú na objednávku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Back to Top