Telové a ušné sviečky

Telové a ušné sviečky

Telové a ušné sviečky

Komentáre vypnuté na Telové a ušné sviečky

Aj dnes sa vyrábajú ručne zo zmesí včelieho vosku, medu a osvedčených liečivých bylín, šalvia, harmanček, škorica, rozmarín, levanduľa, borievka a iných bylín vo forme éterických olejov a prírodnej vlákniny.

Príčinou bolesti a kŕčov v ľudskom tele je viaznutie životnej energie, pretože v ceste prúdenia vzniká blokáda. Bez energie sa hmota stáva neživou.

Telová alebo ušná sviečka je pomôcka ktorá po priložení na telo vytvorením podtlaku vytiahne negatívnu energiu a zlikviduje blokádu v danom priestore. Liečivé sviečky si naši predkovia v začietkoch pripravovali z kôry stromov, liečivých rastlín, až neskôr objavili, že keď svoje sviečky ponoria do včelieho vosku, ich horenie bude trvácnejšie i pomalšie a účinok oveľa väčší. Po odstránení škodlivín sa budeme cítiť lepšie. Sviečka sa zapáli na hornom širšom okraji, priloží sa na kožu a vytvorí sa podtlak ktorý a účinná látka naviaže na seba hnisavý odpad, vyťahujúc ho na stenu sviečky. Veľkou prednosťou tejto starovekej liečebnej metódy je, že aj zastaralé a zaschnuté usadeniny rozpustí a vytiahne na steny sviečky. Dochádza k premene skupenstva. Túto techniku používame pri bolestiach brucha, nafúknutí, pri problémoch tráviaceho a nervového systému, pri ušných ťažkostiach, bolestiach hrdla, akútnom zápale ucha, zápale tvárových dutín, zápale čelových dutín, bolesti ramena, kolena, bolesti drieku, choroby vaječníkov a prostaty. Pri použití sviečky sa negatívna energia mení na pozitívnu, energetické bloky zaniknú, stratia sa bolesti a pocity úzkosti. Sviečky aplikujeme aj na ruky, chodidlá a po celom tele kde sa nachádzajú akupresačné body, kde ich týmto spôsobom ovplyvňujeme.

Účinky telovej sviečky:

Hlavný liečivý účinok telovej sviečky predstavuje jemné vákuum, ktorého účinok je možné zvyšovať prídavkom silíc.

  • citrónová silica – tráviace ťažkosti, protikŕčové účinky
  • čajovníková silica – prírodné antibiotikum, mykózy, candidózy
  • eukalyptová silica – zápalové ochorenia dýchacích ciest, nádcha, kašeľ, astma
  • levanduľová silica – migrény, reumatizmus
  • muškátová šalvia silica – menštruačné problémy
  • rozmarínová silica – reumatizmus, svalové bolesti
  • bez silíc – všeobecne a pre alergikov na silice.

 

 

 

About the author:

Kontaktujte nás

Masérsky salón FLÓRA
Štúrova 59/2
03 101 Liptovský Mikuláš

mobil: 0902 191 062
e-mail: jaroslavmikula72@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny masérskeho salónu FLÓRA sú na objednávku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Mapa stránok

Back to Top