Orientálna masáž nôh

Orientálna masáž nôh

Orientálna masáž nôh

Komentáre vypnuté na Orientálna masáž nôh

Táto špecifická masáž vychádza s tradičnej Čínskej, Thajskej a Indickej masáže, do ktorej sa zakomponuje aj nemalá časť aromaterapie. Keďže sa tu pracuje s liečivými olejmi ovplyvňuje to nielen fyzické, ale aj duševné a energetické danosti a nedostatky v ľudskom tele.

Obnovuje zdravie a navodzuje pocit pohody. Masáž sa vykonáva podľa tradičných liečiteľských a relaxačných techník orientu. Je to ušľachtilé umenie, úžasná veda a nesmierne učinná forma terapeutickej masáže chodidiel. Je to holistická liečebná technika ktorá sa snaží brať človeka ako celok, aby navodila v tele, duchu a duši stav rovnováhy a harmonie. V modernej dobe je normou nerovnováha. Ponáhľame sa životom akoby zajtrajšok neexistoval. Väčšina ľudí balancuje na hranici zlého zdravia-vo vzťahu choroby a nerovnováhy, a len ťažko sa vyrovnáva zo stresom bežného dňa. Potenciál dokonalého zdravia je narušovaný rôznymi negatívnymi vplyvmi. Ale tento potenciál existuje v každom z nás, ako základ potrebujeme len túžbou dosiahnúť vyváženého stavu ktorý by nám umožnil tešiť sa zo stáleho zdravia a vitality. Prechod zo stavu nerovnováhy k vyváženému stavu vyžaduje jemný a neškodný liečebný proces. Veľa neduhov moderného človeka sa nedá vyliečiť umelými liekmi. Telo sa lieči samo, keď dostane možnosť. Keďže táto liečivá sila spočíva v ňom, mali by sme sa naučiť ju podporovať a rozvíjať a nie potlačovať.

Orientálna masáž nôh nám k tomu pomôže tak, že bude aktivovať prirodzené liečebné sily tela a prispievať k obnoveniu rovnováhy potrebnej k normálnemu fungovaniu. Len málo ľudí si uvedomuje zásadnú rolu nôh pre zdravie a uzdravovanie. Len veľmi málo ľudí venuje svojim chodidlám patričnú pozornosť. Tlačíme ich v topánkach, dusíme v ponožkách, trápime ich na nevhodných povrchoch. Naše nohy nás uzemňujú a predstavujú dokonalý mikrosystém tela.

 

 

 

About the author:

Kontaktujte nás

Masérsky salón FLÓRA
Štúrova 59/2
03 101 Liptovský Mikuláš

mobil: 0902 191 062
e-mail: jaroslavmikula72@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny masérskeho salónu FLÓRA sú na objednávku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Mapa stránok

Back to Top