Masáž lávovými  kameňmi 

Masáž lávovými  kameňmi 

Masáž lávovými  kameňmi 

Komentáre vypnuté na Masáž lávovými  kameňmi 

Táto masážna technika sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčinnosti s olejom. Kombinácie tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom. Prenos tepla s lávových kameňov zlepšuje prenos kyslíka, stimuluje a detoxikuje organizmus, okysličuje tkanivá a má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém, pretože zlepšuje jeho funkciu.

Lávové masážne kamene sú z basaltu (čedič), ktorý obsahuje 26 druhov minerálnych prvkov, ako je napr. kremík, draslík, sodík, železo, hliník, horčík, nikel, zinok, mangán, meď,… Sú to minerály, ktoré na ľudský organizmus viac či menej pozitívne pôsobia svojími prirodzenými minerálmi a rôzne silnými energetickými vibráciami. Sú pre ľudské telo potrebné k posileniu cirkulácie krvi, unavených kĺbov a svalov, zjednotenie telesnej energie s telesnými funkciami.

Lávové masážne kamene sú nielen pre relaxáciu. Horúce navodzujú stavy hlbokého ukľudnenia organismu a majú schopnosť zmierniť migrénu, bolesti, zlepšujú látkovú výmenu. Opuchy a zápaly miernia studené lávové masážne kamene. Teplé uvolňujú a zmierňujú stres. Lávové kamene majú veľmi dobrú schopnosť akumulovať tepelnú energiu a preto patria k najžiadanejším fyzioterapeutickým pomôckam.

Teplo pomáha uvoľňovať spazmy, otvárať energetické blokády a súčasne klienta nabíja energiou. Takže masáž horúcimi kameňmi je veľmi vhodná pre ľudí uponáhľaného 21. storočia. Teplo odovzdané kameňmi spôsobí, že človek sa začne uvoľňovať, ľahšie sa mu dýcha, začne sa dobíjať energiou a vibrovať, harmonizuje sa. To je energetická stránka masáže. Na fyziologickej úrovni sa svaly prekrvia a okysličia. Dochádza k oveľa väčšiemu a rýchlejšiemu prísunu živín a rýchlejšej regenerácii. Lávové kamene umožňujú aj postraumatickú a rehabilitačnú liečbu. Masáž tiež pomáha pri problémoch artritídy, ischemických nedokrvených oblastiach bedrových kĺbov a lakťov. Teplo pomáha nedokrvené časti prekrviť. A opačne, veľmi prekrvené oblasti zasa stiahnuť, a to prikladaním studených kameňov.

 

 

 

About the author:

Kontaktujte nás

Masérsky salón FLÓRA
Štúrova 59/2
03 101 Liptovský Mikuláš

mobil: 0902 191 062
e-mail: jaroslavmikula72@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny masérskeho salónu FLÓRA sú na objednávku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Mapa stránok

Back to Top