Bylinnými vrecúškami

Bylinnými vrecúškami

Bylinnými vrecúškami

Komentáre vypnuté na Bylinnými vrecúškami

Masáž bylinnými vrecúškami

Masáž ochraňuje a posilňuje zdravie. Bylinné vrecúška sa nahrievajú nad parou,  príjemne voňajú, pohladia zmysly a preniknú do dýchacích ciest. Pôsobia po priložení na telo do hĺbky, nahrievajú stuhnuté svaly a kĺby čím uvoľňujú svalovú stuhnutosť, regenerujú a povzbudzujú látkovú výmenu. Hlboko relaxuje a harmonizuje, odstraňuje napätie a únavu, detoxikuje organizmus, odstraňuje odumreté bunky.

Princíp spočíva v tom že sa masíruje bavlnenými vrecúškami ktoré sú naplnené bylinkovou zmesou a prikladajú sa na bolestivé miesta, príjemne prehrejú a uvoľnia. 

Táto masáž má starobylý pôvod v Indii a prispieva k celkovému uvoľneniu tela, mysle, zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu, lymfatického systému, odstraňuje stres, únavu, dochádza k celkovému prehriatiu a prekrveniu organizmu.

Bylinky a ich známa vôňa Vás uvoľní. Kombinácia aróma olejov, kokosový olej, sezamový olej, kombinácia santalového dreva, jazmínu a bylinného vrecúška uvedie Vaše telo do príjemnej relaxácie a v rukách profesionálneho maséra Vám do tela vpustí zdravie z prírody. Pomôže Vám zbaviť sa bolesti chrbta, uvoľní Vás a umožní Vám potrebný oddych pre telo aj dušu. Pri masáži sa používajú bylinné mešce, ktoré sú naplnené zmesou bylín. Masáž bylinnými mešcami sa radí medzi detoxikačné masáže a relaxačné ošetrenie. Pri masáži sa uvoľňujú endorfíny (hormóny šťastia).

Je jednou z najstarších liečebných metód.

Masáž s bylinnými vrecúškami je obvykle energická a osviežujúca, pričom masírovaný mení niekoľkokrát pozíciu. Zahrňa taktiež stlačovanie tlakových marmových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu a masáž ich pomáha uvolniť.

 

 

 

About the author:

Kontaktujte nás

Masérsky salón FLÓRA
Štúrova 59/2
03 101 Liptovský Mikuláš

mobil: 0902 191 062
e-mail: jaroslavmikula72@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny masérskeho salónu FLÓRA sú na objednávku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Mapa stránok

Back to Top